Bylo mrazivé lednové ráno a s mamkou jsme vyrážely směr Rožnov pod Radhoštěm, kde nám v 10 hod začínal kurz pečení frgálů. Mamka našla tento kurz jako dáreček pod stromečkem, a protože jsem už tehdy taky moc ráda pekla, tak jsem kurz objednala i pro sebe. Proč si neudělat radost ♥ V životě jsou dny, na které se nezapomíná a právě tento byl jedním z nich. Za pár dnů, přesně 27. ledna, to budou už tři roky, co jsme tento kurz absolvovaly, a tak jsem se rozhodla zavzpomínat. Kurz vedla sympatická Hanka, která nám vše vysvětlila, názorně ukázala a kdykoliv…