kartičky na zasedací pořádek na svatbě

Chystáte svatbu nebo oslavu narozenin v přírodním stylu a stále nevíte, jak vytvořit stylové jmenovky na stůl? V tom případě mám pro vás jeden tip, jak si je celkem snadno můžete vyrobit. Není na tom opravdu nic těžkého, tak se do toho pojďme pustit

Seznam:

tvrdý papír
tužka
fix nebo propiska
nůžky
lepidlo
dřevěná srdíčka
špalíčky na jmenovky

pomůcky na výrobu svatebních jmenovek

Jak na to:

Papír si nejprve nastříháme na jednotlivé cedulky podle toho, jak velké je potřebujeme. Na ty si pro jistotu nejprve tužkou napíšeme jednotlivá jména, popř. profese nebo přezdívky 😊 a obtáhneme fixem či propiskou.

jmenovky v přírodním stylu ženich a nevěsta

Veškeré texty vždy raději píšu nejdříve tužkou. Párkrát se mi už stalo, že jsem se spletla nebo mi text velikostí nevyšel tak, jak jsem si představovala. Ti odvážnější z vás, ale můžou samozřejmě rovnou fixem nebo propiskou. Jakmile máme text hotový, tak do rohu cedulky přilepíme dřevěné

kartičky k zasedacímu pořádku

Pro představu uvádím velikost cedulek, které jsem tvořila na svatbu. Ty naše měly rozměr 6,3×3,6 cm. Špalíčky měly průměr od 3,3 do 4,1 cm.

kulatiny v přírodním stylu

A máme hotovo! Nezabraly ani moc času. Podle mě jsou tyto cedulky na jakoukoliv oslavu v přírodním stylu jako stvořené 🙂 Na slavnostně prostřeném stole je z nich zároveň hezká dekorace.

jmenovka na svatební stůl nevěsta
jmenovka na svatební stůl ženich

Tipy:

Pokud najdete vhodnou větev, tak z té můžete jednotlivé špalíčky nařezat a pomocí pilky vytvořit drážky. Přiznám se dobrovolně 🙂 Špalíčky jsme pořídili v tomto e-shopu.

Papír můžete použít libovolné barvy. Fantazii se meze nekladou, ale přeci jen se podle mě k těm špalíčkům hodí přírodnější odstín.

To samé platí u dřevěných srdíček. Místo nich můžete použit jinou drobnou dekoraci, něco namalovat nebo ponechat cedulku pouze se jménem.

Autor: Veru

Přidat komentář