vlastnoručně vyrobené přání k Valentýnovi

Ať už 14. února slavíte Den sv. Valentýna nebo ne, přání z lásky můžete vytvořit a darovat milované osobě kdykoliv. A to jen tak pro radost, při oslavě výročí seznámení, svatby nebo např., jak praví české pořekadlo – na první máj, lásky čas. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv příležitost, tak se můžete inspirovat tímto tvořivým příspěvkem a jedno takové přání z lásky vlastnoručně vyrobit. 

Seznam:

tvrdý papír (kreslicí karton) ve velikosti A4
přírodní balicí papír
nůžky
tužka
lepidlo
špagátek
dřevěná srdíčka

pomůcky na výrobu přáníčka z lásky

Jak na to:

Tvrdý papír přeložíme v polovině a vznikne nám přání o velikosti A5. Vystřihneme si šablonu na obálku. Ta je ke stažení zde. Šablonu obkreslíme na přírodní balicí papír a vystřihneme. V místech, kde jsou na šabloně přerušované čáry, tak obálku přeložíme. Na dvou místech, kde je na šabloně vlnkovaná čára, tak naneseme lepidlo a složíme obálku. 

Na celou zadní stranu obálky naneseme lepidlo a přilepíme na tvrdý papír. Záleží na vás, jestli obálku přilepíte přímo doprostřed nebo níže, abyste měli co největší prostor na „lítající“ srdíčka z obálky.

Ze špagátku si připravíme mašličku a jeden delší kousek. A přilepíme na obálku podle fotky níže. Na závěr nám zbývají přilepit srdíčka. Ty jsem použila v různých velikostech.

přáníčko z lásky

Tipy:

Pokud nemáte dřevěná srdíčka, tak klidně vystřihněte z různě barevných papírů.

To stejné platí pro obálku. Ta nemusí být nutně z přírodního balicího papíru, ale z barevného a přání tak budete mít barevnější. 

A místo špagátku můžete použít barevnou stužku.

dřevěná srdíčka
Autor: Veru

Přidat komentář