podzimní věnec s kaštany

Tak už i podle kalendáře nám oficiálně odstartoval podzim. Letošní babí léto bylo naprosto úžasné. Doufám, že jste si jej taky pořádně užili 😊 Říkala jsem si, že už nastal ten pravý čas vytvořit nějakou podzimní dekoraci, a protože jsem nasbírala nějaké přírodní materiály, rozhodla jsem se pro věnec z kaštanů, žaludů apod. + přidat něco navíc na dozdobení. Tento příspěvek slouží především jako inspirace pro podzimní tvoření. 

Seznam:

věnec
přírodní materiál (kaštany, skořápky z kaštanů, žaludy…)
mašle z juty
(sovička z filcu)
jutový provázek
tavná pistole

podzimní věnec se sovou

Jak na to:

Návod na tento věnec je opravdu rychlý a snadný. Připravíme si veškeré dekorace, které na věnci budeme chtít použít + tavnou pistoli. Nejprve si všechny dekorace umístíme na věnec podle našich představ a teprve potom je postupně přilepíme tavnou pistolí. Pokud byste si totiž později rozmysleli umístnění jednotlivých dekorací na věnci, tak se vám budou špatně odlepovat. Na závěr můžeme přidat provázek na zavěšení, pokud nebude věnec pověšený např. na nějakém hřebíčku. Provázek provlečeme mezi horními větvičkami věnce. Uděláme uzel, který pak popotáhneme k horním větvičkám věnce, abychom jej schovaly. A máme hotovo 🙂 

podzimní věnec s kaštany
podzimní věnec s žaludy

Tipy:

Místo mašle z juty můžete použít např. stuhu v barvách podzimu.

Přírodní materiál (kaštany, žaludy apod.) doporučuji nechat doma pár dní proschnout. Pokud byste je totiž na věnec lepily ihned po nasbírání, tak vám můžou odpadnout. 

podzimní věnec s přírodními materiály
sova s jeřabinkami
Autor: Veru

Přidat komentář